Модні тренди: довгі вечірні плаття 2012

Модні тренди: довгі вечірні плаття 2012

В 2012 році дизайнери залишилися вірні тим трендам, які були в минулому сезоні щодо моделей і фасонів вечірніх суконь. Модні вечірні плаття 2012, проте, зазнали деяких змін.

Відразу варто помітити, що свої позиції зміцнили гіпюр і мереживо. Гіпюрові плаття з мереживами знаходяться у практично кожній модній колекції цього року. Модними моделями суконь стали і атласні, які торік не мали високих позицій у світі моди.

Модні вечірні плаття 2012 мають прямі силуети, трохи розширені до низу. Оголені руки і плечі зустрічаються у всіх моделей без винятку. Щодо вирізів можна сказати, що актуальні легкі бретелі, вирізи під горло і V-подібні глибокі вирізи. Про пишні спідниці цього року варто забути, тому що вони стали неактуальними, хоча і зустрічаються досить часто в деяких дизайнерських колекціях. Складні фасони суконь цього року не вітаються.

Головний акцент цього року робиться на дорогі тканини і вишивку. Вишуканий декор у вигляді пір'я, бахроми, вишивки, каменів з ланцюжками - головні прикраси модного вечірнього плаття в цьому сезоні.

Фаворитами серед кольорів стануть сріблястий і бежевий. При цьому темні тони вечірніх суконь в 2012 році вітатися не будуть, а будуть популярні світлі, злегка приглушені відтінки, наприклад, колір фуксії, жовтий колір або бірюзовий колір. Такі кольори є лідерами яскравих відтінків вечірнього плаття, хоча зловживати ними не варто. У цьому сезоні практично не залишилося чорного кольору, який використовується в мінімальній кількості у всіх колекціях модних дизайнерів 2012 року. Як додаткова прикраса до плаття використовуються принти у вигляді квітів або шкіри тварин.

Пропонуємо Вам переглянути фото модних вечірніх суконь 2012.
довгі вечірні плаття 2012 довгі вечірні плаття 2012 довгі вечірні плаття 2012 довгі вечірні плаття 2012 довгі вечірні плаття 2012

User login