Що подарувати на Новий 2014 Рік?

Що подарувати на Новий 2014 Рік?

Час летить так швидко, що часом ми навіть не зауважуємо, як проходить тиждень за тижнем, і от наближається зима, а разом з нею і найулюбленіше свято всіх дорослих і дітей - Новий рік. У передсвятковій метушні потрібно встигнути все: купити продукти на святковий стіл, кожному підібрати подарунок, а це не так вже і легко, тому що потрібно враховувати побажання своїх близьких, а також поради астрологів.

Новий 2014 рік по східному календарю буде роком Коня, тому потрібно підбирати подарунки, пов'язані з цією шляхетною твариною. Отже, що подарувати на новий 2014 рік? Для прекрасних жінок, наприклад , відмінно підійдуть прикраси, інкрустовані каменями, які символізують знак коня - аквамарин або онікс. Оригінальним подарунком буде золотий кулон у формі коня або підкови, також обовязково придбайте сувенир год лошади.

Якщо ви підбираєте подарунок дитині, тоді варто врахувати, що кінь, хоч і практична тварина, але також дуже романтична і грайлива. Якщо дивитися з практичної сторони, то гарним подарунком буде яка-небудь пізнавальна книга, але якщо ви дійсно хочете принести своєму маляті задоволення і порадувати його до глибини душі, тоді подаруйте йому що-небудь незвичайне. Найчастіше, дитина сама буде просити вас про це кілька місяців. Для дітей дуже важливою є презентація подарунка, його подача. Маля буде в повному захваті, якщо вранці знайде під ялинкою подарунок у червоному мішку. А якщо ви самі намалюєте карту скарбів, за допомогою якої ваша дитина відшукає всі подарунки на новий 2014 рік, вона не забуде це свято ніколи.

Що дарувати на Новий рік Коня 2014 батькам? Коли ви вибираєте подарок год лошади своїм батькам, ви повинні враховувати кілька важливих моментів: насамперед , вашій близькій людині хочеться, щоб подарували корисний і практичний подарунок. Це може бути що-небудь з побутової техніки або речі, пов'язані з хобі. Те ж саме стосується і колег по роботі. Вони повинні відповідати їхнім потребам. Якщо ви співробітник офісу, тоді можна подарувати що-небудь з канцелярських наборів або техніки, ялинкові іграшки, сувеніри у формі коня, запальнички, брелки та інші приємні дрібниці. Також можна зробити подарунок своїми руками. Це буде оригінально та креативно.

Що ж стосується друзів, то їм потрібно подарувати щось таке, що буде нагадувати про вас весь рік. Наприклад, відмінно підійдуть календарі, сувеніри з зображенням коня та інші дрібнички. Доречними будуть корисні та практичні речі, які будуть символізувати свято, а також пригодяться по господарству. Щоб ваш друг не опинився в незручній ситуації, не варто дарувати занадто дорогі подарунки, головне зробити це від чистого серця.

Упакувати новорічний подарунок найкраще в гарні, яскраві коробки з великими бантами. Адже велике значення має презентація вашого сюрпризу, який обов'язково повинен бути красиво оформлений. Навіть найменший подарунок, подарований від душі, обов'язково порадує людину і неодмінно покращить їй настрій. З Новим 2014 роком!

User login