Модний новорічний манікюр 2014

Модний новорічний манікюр 2014

Багато читачів подумають, що ще зовсім рано говорити про Новий рік, адже ще до свята ще цілий місяць. Але я вважаю, що саме зараз час почати підготовку: чим ближче свято, тим менше у нас буде вільного часу. Тому пропоную, розглянути варіанти святкового новорічного манікюру 2014 вже сьогодні.

Актуально: Новорічний манікюр 2015

Щоб не розчаруватися в новорічному манікюрі, процедуру не варто відкладати на "потім". Продумайте дизайн манікюру на Новий рік 2014 заздалегідь.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Щоб виглядати стильно і відповідати останнім віянням моди, новорічний манікюр потрібно продумати в дрібних деталях. Він повинен не тільки підходити до святкового образу в цілому, але й символізувати рік Синього дерев'яного Коня. Ми підготували для вас огляд про те, як вибрати манікюр на Новий рік 2014.

Манікюр на Новий рік повинен не тільки відповідати останнім тенденціям моди, але й бути актуальним саме для цього свята. Варто відзначити, що основні кольори 2014 року - це синій і зелений. Тому зустрічати Новий рік 2014 краще в синьо-зелених відтінках, щоб порадувати символ нового року - Коня.

Модний новорічний манікюр 2014

Отже, на Новий рік 2014 дуже актуальним буде як класичний синій манікюр і зелений манікюр, так і їхні варіанти: синій французький манікюр, білий-синій манікюр, темно синій манікюр, синій малюнок на нігтях, зелений і темно-зелений манікюр, зелений манікюр френч, синій і зелений градієнт на нігтях або ж у цих відтінках манікюр омбре.

Модний новорічний манікюр 2014

Потрібно враховувати, що кінь любить розкіш, тому золоті відтінки лаку і блискітки - основні тенденції манікюру на Новий 2014 рік. Як завжди в тренді буде чорний манікюр і чорно-білий манікюр, особливо якщо використати матовий лак.

Модний новорічний манікюр 2014

Можна віддати перевагу зображенню коня або елементів пов'язаних з ним тематично, наприклад, підкови. Також дуже святково виглядатиме мереживний манікюр, що дуже нагадує морозні віконні візерунки.

Модний новорічний манікюр 2014

Для тих же, хто не позбавлений фантазії і має у своєму розпорядженні достатню кількість часу, рекомендую зробити дуже святковий зимовий новорічний манікюр 2014 і прикрасити свої нігті тематичними малюнками. Новорічні малюнки на нігтях можуть бути в будь-яких відтінках і у будь-якому стилі, отут вже все залежить від вашої фантазії. Це можуть бути сніжинки і ялинки, іграшки та конфеті, улюблені персонажі новорічних казок і дід Мороз і Снігуронька, сніговики і т.п.

Модний новорічний манікюр 2014

Модний новорічний манікюр 2014


Модний новорічний манікюр 2014

Пропонуємо переглянути ще декілька актуальних відео про новорічний манікюр 2014!

User login